Türkçe
Hakkımızda
Tercüme Dilleri
Hizmetlerimiz
İletişim
İnsan Kaynakları
Linkler

Hizmetlerimiz -> KURUMSAL İNGİLİZCE EĞİTİMİ

 
 

KURUMSAL İNGİLİZCE EĞİTİMİ

MT Tercüme ve Eğitim Danışmanlığı Kurumsal İngilizce Eğitimlerine, Türkiye’nin globalleşen dünyada ki yerine eşdeğer olarak özel bir önem vermektedir.

Gelişmekte olan sanayi ve ihracat ağı, sektörel şirketlerin yurtdışına açılma vizyonu ve kurumsal firmalarda İngilizce’yi etkili kullanmanın getirdiği avantajlar, kurumları ve çalışanlarını İngilizce’yi etkin bir biçimde kullanmaya yönlendirmektedir.

Bununla beraber ülkemizin Asya & Avrupa’yı aynı anda birleştirici özelliği, şirketleri ve çalışanlarının dünyayla daha hızlı ve etkin biçimde iletişim kurmalarını gerektirmektedir.

Şirketlere yönelik olarak sunduğumuz İngilizce eğitimlerimiz:

In House(Şirket içi Eğitim)
Eğitim şirketin kendi binasında verilir. Gürültü ve iş yoğunluğundan uzak bir ders ortamı, yazı tahtası, VCD-DVD player, televizyon gibi teknik ekipmanları şirket sağlar. Şirket İçi Eğitimlerde eğitim programına ve süresine şirketle yapılan görüşmeler sonucunda karar verilir. Gerekli kitaplar ve dokümanlar tarafımızdan temin edilir.

In-House Eğitim’de gruplar oluşturulmadan önce Seviye Tespit Sınavı ile öğrencilerin İngilizce seviyeleri belirlenir. Öğrenci sayısının 15’i geçmemesi pedagojik açıdan önem verilen bir husustur.Seviye Tespit Sınavı, gerektiğinde şirketlerin bünyelerine katılacak yeni adaylar için de uygulanabilir.

Şirketler için In house Eğitim modeli olarak planlanan kurslar öncesinde seviye belirleme sınavı yapılır ve gruplar seviyeler baz alınarak oluşturulur. Gruplar oluşturulurken öncelikli olarak katılımcılara bir ihtiyaç analizi yapılmakta, ihtiyaç analizi sonrasında gerektiğinde firmaya özel bir eğitim programı hazırlanabilmektedir.

Eğitimin içeriği ve süresi uzman eğitim kadromuz tarafından şirket yönetiminin bilgi ve ihtiyaçları doğrultusunda şekillenir. Eğitim süresince Kurumsal Eğitim Departmanımız, şirketlerin İnsan Kaynakları veya yönetimlerine öğrencilerin devamı, başarı ve genel performansları konusunda düzenli olarak raporlama yapmaktadır.

Şubelerde Eğitim
Şirket eğitimi, Çağdil Dil kursu şubesinde verilir.Öncelikle seviye tespit sınavı yapılarak öğrencilerin mevcut İngilizce durumları belirlenir.Öğrenciler kendilerine en uygun zaman diliminde ve uygun seviyedeki programlara yerleştirilirler.Bunun yanında sadece şirket çalışanlarının eğitim alabileceği özel sınıflarda açılmaktadır.

Her iki durumda da tüm aktiviteler şirket personeli için ücretsizdir. Öğrencilerin devam ve başarı durumu şirkete düzenli bir şekilde rapor edilir ve düzenli bilgi akışı sağlanır.

Seviye Tespit Danışmanlığı
MT Tercüme ve Eğitim Danışmanlığı tarafından şirketlere sunulan bir başka eğitim seçeneği ise yeni işe başlayan personelin İngilizce seviyesini belirlemek için uygulanan Seviye Tespit Sınavı’dır. Bu sınavda şirket personelinin İngilizce dinleme,anlama, konuşma, yazma alanlarında ki bilgileri konusunda uzman eğitmenlerimiz tarafından ölçülmektedir.Seviye Belirleme Hizmeti sadece şirketlerin istihdam ettiği personelin İngilizce seviyelerini belirlemekle kalmaz; aynı zamanda şirketin eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesinde etkin rol oynar.

Bursa'da orta ve büyük ölçekli birçok firmaya eğitim vermiş olan konusunda uzmanlaşmış eğitmenlerimiz edindikleri tecrübe ve bilgileri siz değerli şirket yönetici ve çalışanlarıyla paylaşmaktan zevk duyacaktır!

 


Teknik Tercümeler

Bilimsel Metin Çevirisi

Ticari Metin/Sözleşme Tercümeleri

Ticari Sözleşme Çevirileri

Hukuki Metin Tercümeleri

Hukuki Metin Çevirileri

Web Sayfası Çevirileri

Web Sayfası Çevirileri
 
 
 Web Sayfamıza Puan vermek için tıklayın!...

BİREYLERE ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ

________________________

KURUMLARA ÖZEL İNGİLİZCE

___________________________

İNGLİZCE KONUŞMA DERSLERİ

Kullanıcı :

Şifre :

   
Hakkımızda
     
Tercüme Dilleri
     
Hizmetlerimiz
     
İletişim
     
İnsan Kaynakları
     
Linkler
 

Design By Bilişim Teknolojileri Grubu